دوشنبه 1 مرداد 1397 - 09 ذو القعدة 1439
تاریخ : يکشنبه 2 مهر 1396     |     کد : 473

برگزاری آزمون الکترونیکی متمرکز دانشگاه علوم پزشکی مجازی کشور برای رشته کارشناسی ارشد آموزش پزشکی

آزمون الکترونیکی متمرکز دانشگاه علوم پزشکی مجازی کشور برای رشته کارشناسی ارشد آموزش پزشکی مجازی جهت دانشجویانی که واحد های سطح یک را انتخاب نموده اند رأس ساعت 10 صبح چهارشنبه مورخ 05/07/1396 برگزار خواهد شد. ضروری است دانشجویان 30 دقیقه قبل از شروع آزمون در جلسه حضور داشته باشند. تا نسبت به گرفتن نام کار بری و رمز ورود به سامانه آزمون الکترونیکی از کارشناس رابط آزمون دانشگاه اقدام کنند.

سامانه آزمون
  1. جهت ورود به سامانه آزمون الکترونیکی :
داوطلبان وارد سایت دانشگاه علوم پزشکی مجازی به آدرس اینترنتی http://vums.ac.ir شده سپس گزینه سامانه آزمون الکترونیکی را انتخاب کرده و در صفحه باز شده در پنل سمت راست نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کرده و بعد از تایید وارد صفحه آزمون شخصی خود شوند.
  1. جهت راهنمایی دانشجویان محتوایی تهیه شده و فایل آن در صفحه اصلی سامانه آزمون الکترونیکی قرار داده شده است. بنابراین لازم است دانشجویان قبل از شروع آزمون ابتدا این فیلم راهنما را مشاهده کنند تا با نحوه و روند برگزاری آزمون آشنا شوند، سپس می توانند نام کاربری و رمز ورود خود را وارد نموده و آزمون خود شروع کنند.
 
مقررات انضباطی آزمون
  1. همراه داشتن هرگونه جزوه و یاداشت در جلسه آزمون، استفاده از تلفن همراه به هردلیل در مکان محل برگزاری آزمون ممنوع است، خروج و بازگشت غیر مجاز از سایت آزمون ممنوع است.
  2. دسترسی به سوالات آزمون بر اساس تعداد دروسی است که دانشجو در سطح یک انتخاب کرده است.
 
زمانبندی و برنامه آزمون
  1. آزمون رأس ساعت 10 صبح چهارشنبه مورخ 05/07/1396 برگزار خواهد شد.
  2. حداکثر زمان آزمون 120 دقیقه بوده ولی بسته به تعداد واحد های درسی انتخاب شده برای هر فرد این زمان متفاوت است. بر این اساس علیرغم ثابت بودن تعداد سوالات و زمان برای موضوع درسی ولی تعداد کل سوالات آزمون، مدت زمان پاسخدهی آزمون و دسترسی افراد متفاوت است.
 
محل آزمون
تبریز- خیابان دانشگاه-روبروی بیمارستان شهید مدنی-مجتمع تحقیق و توسعه دانشگاه- مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی- واحد آموزش مجازی
تلفن تماس: 33362700 داخلی 282 و 283
 


نوشته شده در   يکشنبه 2 مهر 1396    
بازگشت